تبلیغات درگوگل و فضای مجازی

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی

Table of Contents

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی در صورتی که از تبلیغات در گوگل نسبت به هزینه تان، بازخورد فوق العاده ای نگرفته اید، پیشنهاد ما این هست که تنها برای یک هفته مدیریت کمپین های خود را به ما بسپارید.
ما با ضمانت بهینه سازی اثربخش کمپین های گوگل، قول می دهیم کاهش هزینه و افزایش نتایج را به طور فوق العاده ای تجربه کنید.هزینه‌ها را به حداقل و سودتان را به حداکثر می‌رسانیم!

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی
تبلیغات درگوگل و فضای مجازی

تضمین پایین‌ترین تعرفه تبلیغات در گوگل ادز

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی هرچه کمپین تبلیغ‌ در گوگل شما کیفیت بالاتری داشته باشد و از طرف کاربران، بیشتر مورد استقبال قرار گیرد، هزینه‌‌ای که برای آن می‌پردازید کاهش می‌یابد.

کارشناسان افراک با سالها تجربه در زمینه مدیریت تخصصی کمپین‌های تبلیغات‌ در گوگل می‌توانند هزینه‌های تبلیغات شما را کاهش داده و با بهینه‌کردن کمپین‌های شما، سودتان را به حداکثر برسانند!

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی علاوه بر این، افراک کمترین تعرفه‌های تبلیغ در گوگل ادوردز را در میان رقبا داشته و این موضوع را به شما ضمانت می‌دهد.اکانت اختصاصی به شما تحویل می‌دهیم
همچنین در مدیریت و بهینه‌سازی اکانت، همراه شما هستیم
طی یک الی سه ساعت کاری اطلاعات اکانت اختصاصی جهت تبلیغ‌ در گوگل را به شما ارائه می‌دهیم. دسترسی مستقیم شما به اکانت باعث می‌شود در هر لحظه بتوانید عملکرد کمپین‌های تبلیغاتی خود را بسنجید.

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی
تبلیغات درگوگل و فضای مجازی

بهینه‌سازی اکانت

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی علاوه بر این موضوع، کارشناسان متخصص افراک در مدیریت و بهینه‌سازی اکانت، همراه با شما هستند. با مدیریت بهینه کمپین‌های گوگل ادز‌، هزینه‌ها و نرخ تبلیغات درگوگل و فضای مجازی کلیک‌های هرز تبلیغات شما کاهش یافته و کارایی تبلیغات‌تان افزایش می‌یابد.

معرفی تبلیغات در گوگل

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی یکی از مهمترین فاکتورهای مهم در تجارت تبلیغات می باشد. از آنجایی که یکی از بهترین روشهای
تبلیغ، تبلیغ در موتور جستجوگر گوگل (google adwords) می باشد، با توجه به بازدید صدها
میلیونی ازسایت گوگل و امکانات بسیار زیادی که نرم افزار تبلیغات گوگل (google adwords) در اختیار تبلیغ کنندگان قرار می دهد، به راحتی مشتریان شما از هر کجا که شما بخواهید و به صورت کاملا هدفمند و با کمترین هزینه، شما را در صفحه اول گوگل پیدا می کنند.

تبليغ در گوگل

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی اين فرايند موجب بهبود رتبه سايت شما در گوگل مي‌شود. رايان هاست با تجربه 11 ساله در امر تبليغ در گوگل و دارا بودن مدرك رسمي تبليغات در گوگل و با كادر مجرب سالهاست كه اين خدمات را بگونه اي حرفه اي و هوشمند در اختيار مشتريان خود قرار مي‌دهد و تعداد مشتريان اين شركت در حال حاضر از مرز 14000 شركت عبور نموده و اين شركتها و موسسات همواره با توجه به گسترش فعاليت سرآمد بازار رقابتي خود مي‌باشند.

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی
تبلیغات درگوگل و فضای مجازی

مزایای تبلیغات در گوگل

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی قرار گیری سایت شما در صفحه اول گوگل در کوتاهترین زمان و بدون صرف وقت و هزینه بر روی سئوی سایت
شما می توانید تبلیغات خود را درصفحات گوگل بدون هیچ هزینه ای نمایش دهید و فقط زمانی هزینه مي پردازید که مشتری و بیننده تبليغات شما ، وارد وب سایت شما شود و به عبارتي روي لينك سايت شما كليك كند
تبلیغات درگوگل و فضای مجازی قرار گرفتن وب سایت شما در رتبه اول جستجوهای گوگل در کوتاهترین زمان و با کمترین و ارزان ترین هزینه
آگهی شما در قسمت بالا یا سمت راست موتور جستجوی گوگل و کلیه سایتهای مرتبط با آگهی شما که با موتور جستجوی گوگل قرار داد دارند نمایش داده می شود

امکان نمایش تبلیغ شما در صفحات فارسی

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی امکان نمایش تبلیغ شما در صفحات فارسی جستجوی گوگل و برای بینندگان داخل ایران
این آگهی ها برای کسانی به نمایش در می آیند که به دنبال خدمات و کالاهای شما هستند
هزینه تبلیغات تنها به ازای کلیک روی تبلیغات شما از هزینه شما کسر می گردد
سقف هزینه روزانه در این سرویس قابل کنترل می باشد
امکان تعیین کشوری که تبلیغات در آنها نمایش داده شود
امکان تعیین زبانهایی که تبلیغات برای آنها نمایش داده شود
امکان تعیین ساعاتی که تبلیغات نمایش داده شوند
امکان تعیین صفحه ای که بینندگان آنها را رویت کنند
امکان نمایش آگهی از همان زمانی که آگهی ساخته شود
سهولت دستیابی به تعداد بیشتری از مخاطبان

امکان تعیین هزینه

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی امکان تعیین هزینه برای هر کلیکه گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، تقریبا همه کسب‌وکارها به نوعی در فضای مجازی حضور دارند. خواه این کسب‌وکارها بزرگ باشند یا کوچک، ارائه دهنده کالا باشند یا خدمات، در حوزه‌های دولتی فعالیت کنند یا خصوصی، همه یک چیز می‌خواهند: دسترسی به بیشترین مخاطبان هدف با پرداخت کمترین هزینه و به دست آوردن بهترین نتایج! راه‌حل دستیابی به این هدف همزمان با این که مخاطبان کسب‌وکار شما را بشناسند و به محصولات و خدمات شما علاقه‌مند شوند، این راهکار است:

تبلیغات مجازی

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی به صورت خلاصه، با سرمایه‌گذاری در تبلیغات مجازی موفقیت کسب‌وکار شما می‌تواند چند برابر شود. در ادامه با موثرترین استراتژی‌های تبلیغات مجازی در سال ۲۰۲۰ آشنا می‌شوید:

کارآمدترین راهکارهای تبلیغات مجازی در سال ۲۰۲۰

۱. تبلیغات در موتورهای جست‌وجو

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی یکی از پرکاربردترین روش‌های تبلیغات مجازی ، تبلیغات در موتورهای جست‌وجو یا Search Engine Marketing (SEM) است و طبیعتا بهترین روش در این حوزه، تبلیغ در گوگل ادوردز است.

مهم‌ترین مزیت پلتفرم تبلیغاتی گوگل (گوگل ادز یا گوگل ادوردز سابق) این است که می‌توانید جایگاه وب‌سایت خود را در گوگل ارتقا دهید. بنابراین، کاربران بسیار سریع‌تر تبلیغ شما را می‌بینند؛ چرا که این تبلیغ در جست‌وجوهای مرتبط آنها نشان داده می‌شود.

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی این نوع از تبلیغات معمولا بر اساس روش Pay Per Click یا PPC کار می‌کنند؛ بدین معنی که شما تنها برای کلیک‌هایی که تبلیغ شما دریافت می‌کند، هزینه پرداخت می‌کنید. روش‌های پرداخت تبلیغات گوگلی ، انعطاف‌پذیر هستند؛ شما حتی می‌توانید بیشترین تعداد کلیکی که (برای یک کلمه کلیدی خاص)‌ حاضر به پرداخت هزینه برای آن هستید را تعیین کنید.

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی فرمت تبلیغات در گوگل به این شکل است که شما ۲۵ کاراکتر برای تیتر، ۷۰ کاراکتر برای متن و ۳۵ کاراکتر برای URL تبلیغ خود مشخص کنید.

تبلیغ در گوگ

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی برای مثال فرض کنید شما قصد دارید در گوگل تبلیغ کنید. بنابراین عبارت «تبلیغ در گوگل» را جست‌وجو می‌کنید. نتایجی در که ابتدای لیست نتایج جست‌وجو نشان داده می‌شوند، کسب‌وکارهای مرتبط با تبلیغ در گوگل هستند که در گوگل تبلیغ کرده‌اند. نتایج بعد از تبلیغات نیز، سایت‌هایی هستند که با تکنیک‌های سئو ( SEO ) جایگاه خود در گوگل را ارتقا داده‌اند.

جذاب است. نه؟ اما توجه به این نکته مهم است که هم کیفیت تبلیغات شما در گوگل مهم است و هم کیفیت وب‌سایت کسب و کار اینترنتی شما. منظور ما از کیفیت وب‌سایت، محتوای جذاب و رعایت اصول سئو است.

پس برای این که از تبلیغ در گوگل بیشترین نتیجه را بگیرید، بهتر است با کمک متخصصان آژانس‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند این کار را انجام دهید. مسلما چنین تبلیغاتی اگر اصولی و توسط متخصصان این حوزه اجرا شوند، منجر به افزایش ترافیک بی‌سابقه برای وب سایت کسب و کار اینترنتی شما می‌شود.

از جمله آژانس‌های تخصصی تبلیغات در گوگل می‌توان به آژانس افراک (afrak.com) اشاره کرد. این آژانس تبلیغات آنلاین، پارتنر رسمی گوگل، متخصص و مشاور اجرای تبلیغات آنلاین و دیگر استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ است.۲. تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی

مزیت‌های حضور در شبکه‌های اجتماعی

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی امروزه مزیت‌های حضور در شبکه‌های اجتماعی، بر هیچ کسب‌وکاری پوشیده نیست. این روش نه تنها یک استراتژی موثر در بازاریابی دیجیتال است، بلکه برای تبلیغات مجازی نیز بسیار کارآمد است. تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی روز به روز بیشتر محبوب می‌شود.

بیشتر شبکه‌های اجتماعی محبوب ابزار تبلیغات دارند. ابزارهای تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، به شما این امکان را می‌دهند تا مخاطبان تبلیغات‌تان را بر اساس جنسیت، سن، مکان و حتی رفتارها و علایق انتخاب کنید. در این صورت شانس شما برای هدف قرار دادن مخاطبان مناسب، بسیار افزایش می‌یابد.

یکی از مزیت‌های مهم تبلیغات آنلاین در شبکه‌های اجتماعی، هزینه نسبتا کم آن است. در حقیقت بر اساس مطالعات، حدود پنجاه درصد از بازاریابان B2B، معتقدند تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی بسیار یا نسبتا کم‌هزینه است. بنابراین اگر به دنبال استراتژی‌های تبلیغات آنلاین کارآمد و کم‌هزینه هستید، این گزینه را حتما در نظر بگیرید.

اگر به دنبال حضور و فعالیت بیشتر در شبکه‌های اجتماعی هستید، تبلیغات در این شبکه‌ها را فراموش نکنید.

۳. تبلیغات در بلاگ‌ها

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی در این قسمت منظور ما تبلیغاتی که در بلاگ‌ها نمایش داده می‌شوند نیست؛ چرا که با استفاده از تبلیغات در گوگل و یا تبلیغات بنری، می‌توانید به این هدف دست یابید. در این قسمت می‌خواهیم روشی از تبلیغات مجازی را معرفی کنیم که هنوز چندان شناخته شده نیست. این روش، تبلیغات غیرمستقیم در بلاگ‌ها است.

منظور از تبلیغات غیر مستقیم در بلاگ‌ها، این است که شما مبلغی را به بلاگ‌های پربازدید پرداخت می‌کنید و در عوض آنها، مطلبی مرتبط با محصولات و خدمات شما در بلاگ‌شان منتشر می‌کنند. مطلبی که در نهایت توجه کاربر را به محصولات و خدمات و همچنین کسب‌وکارتان جلب کند. حتی در ازای این مطلب، به جای پرداخت پول می‌توانید محصولات یا تسهیلاتی در ارتباط با خدماتتان را به آنها پیشنهاد دهید.

اگر بلاگ‌های پربازدیدی می‌شناسید که در میان مخاطبان هدفتان محبوب هستند، این روش از بهترین گزینه‌های پیش روی شما برای تبلیغات مجازی است.

۴. بازاریابی ایمیلی (email marketing)

ایمیل مارکتینگ، از قدیمی‌ترین روش‌های تبلیغات مجازی است. اگر از این روش درست و به‌جا استفاده نکنید، قطعا باعث آزرده‌خاطر شدن مخاطبان‌تان خواهید شد؛ اما استراتژی که در این زمینه مد نظر ماست، ایمیل‌هایی است که برای مشتری خلق ارزش می‌کند.

شما می‌توانید برای مشتریانی که مایل به اطلاع از اخبار آخرین محصولات و خدمات‌تان هستند، ایمیل‌های مرتبط با این موضوعات را ارسال کنید. علاوه بر این ایمیل‌ها، ایمیل‌هایی که حاوی محتوای ارزشمند و جذاب هستند نیز مسلما به سود کسب‌وکار شما عمل می‌کنند.

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی بازاریابی ایمیلی پتانسیل بازدهی بسیار خوبی دارد. بر اساس پژوهش‌ها، هر یک دلاری که در استفاده از این روش هزینه می‌کنید، می‌تواند تا ۴۴ دلار برای شما بازگشت سرمایه به همراه داشته باشد.

البته رسیدن به چنین سودی، نیازمند آزمون و تحلیل پیوسته ایمیل‌هایی است که در این روش می‌فرستید. شما به صورت منظم باید قالب‌ها و محتواهای متفاوتی را امتحان کنید تا در نهایت از نتایج تبلیغات مجازی خود در حوزه بازاریابی ایمیلی راضی شوید.

۵. تبلیغات ویدئویی (Video advertising)

ما هرروز بیشتر و بیشتر محتوای ویدئویی مصرف می‌کنیم. این موضوع، تبلیغات ویدئویی را به یکی از کارآمدترین روش‌های تبلیغات مجازی تبدیل می‌کند.

به عنوان مثال، با تبلیغ در یوتیوب (youtube)، تبلیغ ویدئویی شما در ابتدای ویدئوهای مرتبط برای کاربران نمایش داده می‌شود. تبلیغات ویدئویی بیشتر از تبلیغات متنی و تصویری می‌توانند توجه کاربران را به خود جلب کنند.

کلام آخر

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی برخلاف تبلیغات سنتی، تبلیغات مجازی روز به روز بیشتر در دسترس کسب‌وکارها قرار می‌گیرد و روش‌های سریع، کارآمد و آسان در اختیار آنها قرار می‌دهد. به همین دلیل اکثر کسب‌وکارهای آنلاین هر روز بیشتر به این نوع تبلیغات علاقه‌مند می‌شوند.

پیش از سرمایه‌گذاری در تبلیغات مجازی ، در نظر داشتن سه نکته ضروری است: بهتر است بلاگ داشته باشید؛ حتما در شبکه‌های اجتماعی حضور داشته باشید و استراتژی بازاریابی آنلاین خود را تدوین کرده باشید.

تصور کنید یک مغازه با ویترینی بسیار جذاب در یکی از بهترین خیابان‌های دنیا داشته باشید که ۲۴ ساعته و در تمامی روزهای سال باز است! این تقریبا همان چیزی است که با سرمایه‌گذاری در تبلیغات مجازی به دست می‌آورید: بیشتر در معرض دید هزاران مخاطبی قرار می‌گیرید که به دنبال محصولات و خدمات شما هستند؛ اما حتی نمی‌دانستند کسب‌وکار شام وجود دارد!

تبلیغات مجازی

علاوه بر این، اهمیت تبلیغات مجازی در این است که تنها با چند کلیک، ترافیک وب‌سایت شما چندین برابر می‌شود و در نتیجه مشتریان جدیدی به دست می‌آورید و فروش محصولات و خدمات آنلاینتان نیز افزایش می‌یابد.1- تشریح روش تبلیغات در گوگل (google adwords)
97 درصد درآمد شرکت گوگل از طریق ارائه این سرویس است. در سرتاسر جهان بسیاری از تجارت ها از این سرویس استفاده می کنند و میزان استفاده از این سرویس هر ساله رشدی 32 درصدی دارد. در زیر به چگونگی عملکرد این سرویس و نحوه استفاده از آن می پردازیم:

– نحوه عملکرد google adwords

گوگل در ابتدا و انتهای صفحه نتایج جستجو چهار عدد از وب سایت هایی که این سرویس را سفارش داده باشند برای کلمات کلیدی مورد نظر آن ها با عنوان و شرح دلخواه نمایش می دهد بنابرین در مجموع 8 عدد وب سایت در صفحه نتایج می توانند قرار گیرند. به ازای هر بار کلیک بر روی این 8 عدد وب سایت هزینه ای از شارژی که برای سرویس پرداخت کرده اند کسر می گردد. توجه نمایید فقط در صورت کلیک کردن هزینه محاسبه می شود و در ازای نمایش بدون کلیک کردن هزینه ای منظور نمی گردد. در صورتی که بیش از 8 وب سایت این سرویس را برای کلمات کلیدی مشابه سفارش دهند، اولویت نمایش با وب سایت هایی خواهد بود که در کنترل پنل سرویس گوگل تعیین کرده باشند حاضرند هزینه ی بیشتری بابت هر کلیک پرداخت کنند تا در اولویت بالاتری قرار گیرند، بنابراین این سرویس بر مبنای سیستم مزایده عمل می کند.

هزینه هر کلیک برای سایت

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی هزینه هر کلیک برای سایتی که در رتبه 1 نمایش داده می شود با سایتی که در رتبه های پایین تر نمایش داده می شود متفاوت خواهد بود . حداکثر هزینه تعیین شده از طرف سفارش دهنده تنها فاکتور محاسبه هزینه هر کلیک نیست بلکه گوگل از فرمولی خاص برای محاسبه هزینه هر کلیک استفاده می کند. فاکتورهایی مانند کیفیت و سرعت وب سایت سفارش دهند و همچنین حداکثر هزینه ای که رقبا در آن لحظه حاضر بودند پرداخت کنند از جمله پارامترهای تعیین هزینه هر کلیک هستند. لازم به ذکر است گوگل سیستم تشخیص کلیک های اضافی و غیر مفید را در این سرویس تعبیه کرده است و می توان تبلیغات درگوگل و فضای مجازی گفت مشتریانی که بر روی سایت شما کلیک می کنند متقاضی واقعی محصول یا خدمات شما هستند. تعداد کلمات کلیدی که می توانید برای نمایش سایت در هنگام جستجوی آن ها تعیین کنید، نامحدود است.
در زیر تصویری از یک نمونه آگهی google adwords را مشاهده می کنید.

نحوه استفاده و سفارش google adwords

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی باتوجه به قوانین بسیار سخت گیرانه گوگل جهت ثبت نام و سفارش این سرویس، در ایران امکان سفارش مستقیم این سرویس به گوگل وجود ندارد، همچنین کنترل پنل تنظیمات این سرویس بسیار پیچیده می باشد و فعال سازی و تنظیم بهینه آن می بایست توسط متخصصین این سرویس انجام شود. بخش بازاریابی دیجیتال وب وان آماده است تا این سرویس را برای وب سایت شما طی حداکثر 1 روز کاری فعال نماید. باتوجه به پروسه سفارش و فعال سازی این سرویس و همچنین تنظیمات مربوطه باتوجه به مبلغ شارژ درخواستی درصدی از آن به عنوان کارمزد دریافت می شود و مابقی مبلغ در سرویس گوگل منظور می گردد. گزارش عملکرد این سرویس و میزان کلیک ها برای هر کلمه کلیدی قابل مشاهده است.

2 – تشریح روش بهینه سازی سایت (seo)

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی در این روش متخصصین دپارتمان بهینه سازی در وب وان نسبت به اعمال پارامترهای مورد علاقه گوگل جهت کسب رتبه بیشتر و همچنین کسب رتبه بهتر نسبت به رقبا اقدام می کنند. در این روش شما به طور طبیعی در نتایج نخست جستجو قرار می گیرید و در ازای هر کلیک مانند سرویس google adwords هزینه ای از شما کسر نمی گردد.

مقایسه روش google adwords و بهینه سازی سایت(seo)

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی در روش google adwords تنها ظرف چند ساعت سایت شما در نتایج نخست جستجو ظاهر می شود. اما در روش سئو سایت باتوجه به میزان رقابت برای کلمه کلیدی مورد نظر ماه ها (از 2 تا 6 ماه) زمان نیاز خواهد داشت.

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی در روش google adwords تعداد کلمات کلیدی که می توانید تعیین کنید تا سایت شما در ازای جستجو برای آن ها نمایش داده شود نامحدود است اما در seo هر بازه زمانی چند ماهه تنها حدود 3 تا 5 کلمه کلیدی را می توان در رتبه های نخست قرار داد.

– در روش seo بعد از دست یافتن به رتبه های نخست نیز می بایست باتوجه به فعالیت رقبا جهت حفظ جایگاه رتبه کوشید و در نتیجه هزینه نگهداری باید در نظر گرفت اما در روش google adwords تا زمانی که حساب شما شارژ دارد شما حتی بالاتر از برترین سایت ها قرار خواهید داشت.

هزینه اولیه در روش google adwords

– هزینه اولیه در روش google adwords بسیار پایین تر از هزینه اولیه قرارداد بهینه سازی (seo) است. به عنوان مثال شما با 250 هزار تومان می توانید از google adwords استفاده کنید اما حداقل قرارداد seo برای 3 کلمه معادل 3 میلیون تومان خواهد بود.کدام روش برای شما بهتر است؟
توصیه وب وان استفاده همزمان از هردو سرویس جهت کسب نتایج بهتر است چراکه هریک مزایای خود را دارند. به عنوان مثال شما حتی اگر از لحاظ رتبه به جایگاه اول برسید باز هم گوگل 4 عدد وب سایت را قبل تر از شما (در سرویس google adwords)نمایش خواهد داد. بنابراین در واقع شما رتبه 5 ام نتایج جستجو خواهید بود و درصد کمی از مشتریان به سایت شما هدایت می شوند. از طرفی دیگر در صورتی که برای برخی کلمه ها رتبه های اول را کسب کنید دیگر نیاز نیست برای این کلمه ها از google adwords استفاده کنید یا حداقل هزینه کمتری برای این کلمه ها در نظر می گیرید.

3 – تشریح روش کمپین های هدفمند وب وان در فضای مجازی

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی در این روش دپارتمان بازاریابی دیجیتال وب وان با استفاده تجربه و دانش خود در این حوزه، کمپین های هدفمندی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی برای شما تدوین، اجرا و هدایت می کند.

گوگل ادوردز چیست؟

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی گوگل یک سرویس تبلیغات آنلاین دارد به نام Google AdWords. این سرویس گوگل با دریافت هزینه، این امکان را برای شما فراهم می کند تا، تبلیغات شما را در صدر یا کنار نتایج جستجوها ( به نسبت کمپینی که ایجاد خواهید کرد )، اپلیکیشن ها و جیمیل نمایش ‌دهد. مهم‌ترین ویژگی تبلیغات در گوگل با سایر مدل‌های تبلیغات در اینترنت نرخ بازگشت کاربران است. شما با هزینه های نسبتا کم و به کمک گوگل ادوردز می توانید وب سایت و کسب وکار‌تان را در معرض دید کاربران قرار دهید.

دریافت سرویس گوگل ادوردز

سرویس گوگل ادوردز در حال حاضر برای کاربران ایرانی مسدود است، دلیل آن هم محدودیت‌هایی است در زیرساخت‌های بانکی کشور وجود دارد، چرا که باتوجه به تحریمات موجود، پرداخت دلار برای کاربران فارسی زبان داخل ایران ساده نیست، به همین دلیل گوگل برای جلوگیری از سوء استفاده و تخلف این سرویس را برای کاربران عادی داخل کشور مسدود کرده است، اما شما می‌توانید از طریق شرکت‌هایی مانند آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو که حساب کاربری رسمی در گوگل دارند تبلیغات گوگل خودتان را سفارش داده و نتایج آن را دنبال کنید.

چگونه با سرویس گوگل ادوردز وب سایت خود را بهینه کنیم

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی گوگل به طور قطع به شما بابت هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید مخاطب ارجاع خواهد داد و برای همین منظور پنل کاربری در اختیار شما قرار می‌دهد تا آمار بازدید و کلیک کاربران روی لینک خودتان را ببینید. با مشاهده این آمار شما می توانید علاقه کاربران را در جستجوی کلمات کلیدی بدست آورید و کاربران هدف آن ها را تا حدودی شناسایی کنید.

با کمک آمار و گزارش های موجود در تبلیغات گوگل ادوردز می توانید لیستی از کلمات کلیدی پراستفاده توسط کاربران را تهیه کنید و با مقایسه آن ها و ترکیب‌شان با گوگل آنالیتیکز برنامه ریزی دقیق و منسجمی را برای پیشبرد تبلیغات و سئو و بهینه سازی وب سایت‌تان داشته باشید.

نمایش نتایج تبلیغات گوگل

اگر دقت کنید تبلیغات گوگل معمولا در بالا و پائین صفحه اول و دوم قابل مشاهده است. البته ممکن است این جایگاه تغییر کند. مدتی قبل نتایج تبلیغات در پنل کناری صفحه اول نمایش داده می‌شد اما در حال حاضر در بالای فهرست نتایج تبلیغات با حروف Ad داخل یک مربع کوچک نمایش داده می‌شود.

همچنین جدیدا با ورود و طراحی اپلیکیشن های موبایل به دنیای مجازی و افزایش علاقه کاربران به آن ها، این اپلیکیشن ها نیز هدف نمایش تبلیغات در گوگل قرار گرفته اند. حتما شما عزیزان هم اگر تا کنون برنامه یا اپلیکیشنی از Play Store گوگل دریافت کرده باشید با این نوع تبلیغات گوگل برخورد کرده اید.

روش کار گوگل ادوردز

روش کار در گوگل ادوردز به این ترتیب است که به عنوان مثال شما ۱۰۰ دلار پنل گوگل ادوردز خودتان را شارژ می کنید. متن تبلیغ و آدرس سایت خود را هم به گوگل ادوردز می دهید. سپس کلمات کلیدی را که برای شما مهم است به گوگل ادوردز می دهید. از این پس هر کاربری که آن کلمات کلیدی را جست و جو کند تبلیغ شما را در جایگاه مناسبی در صفحه اول نتایج جست و جوی گوگل مشاهده می‌کند. لازم به ذکر است محدویت زمان برای تبلیغات گوگل ادوردز وجود ندارد! یعنی به طور مثال مجبور نیستید که حتما تا زمان مشخصی بودجه تبلیغاتتان را تمام کنید بلکه می توانید براساس نیاز و با بودجه متغیر برای هر روز هفته، نمایش تبلیغات خود را برنامه ریزی کنید.

شارژ گوگل ادوردز

اگر کاربری روی لینک شما کلیک کند طبق تعرفه اولیه ای که گوگل برای شما تعیین کرده از شارژ گوگل ادوردز شما کم می شود. اما باید این را بدانید که آن نرخ تعرفه اولیه ای که از طرف گوگل دریافت کردید ثابت نمی ماند و ممکن است بیشتر و یا کمتر شود.چه چیزی تعرفه تبلیغات گوگل ادوردز را تحت الشعاع قرار می دهد؟

چه چیزی این تعرفه را تغییر می دهد؟

رفتار کاربر در سایت شما یکی از المان های تاثیر گذار در تغییر قیمت تعرفه است. بیایید دو سناریوی مختلف را در نظر بگیریم، در سناریوی اول کاربر روی لینک شما که در گوگل تبلیغ شده است کلیک می کند و پس از آن انتظار دارد که بلافاصله به سایت شما برود اما بارگزاری سایت شما بیش از حد طولانی می شود و کاربر سریعا صفحه را می بندد. وقتی که به دلیل بهینه نبودن سایت شما چنین اتفاقی به صورت مکرر رخ دهد تعرفه هر کلیک بر روی تبلیغ شما هم افزایش می یابد. البته تنها بحث سرعت بارگزاری باعث خروج سریع کاربر از سایت نمی شود، بلکه طراحی بد صفحه و همچنین در دسترس نبودن اطلاعات مهم سایت که منجر به سردرگمی کاربر می شود نیز از دلایل دیگر خروج سریع از سایت هستند.

طراحی سایت

در سناریوی دوم کاربر سریعا سایت شما را باز کرده و با طراحی سایت شما ارتباط خوبی برقرار می کند، اطلاعاتی را که در مورد کسب و کار شما نیاز دارد به راحتی پیدا می کند و بدین ترتیب مدت زمان بیشتری را در سایت شما باقی می ماند. تکرار این اتفاق موجب می شود که تعرفه تبلیغاتی شما کمتر شود و شما با همان هزینه ۱۰۰ دلار، بازدیدها و مشتریان بیشتری را نسبت به سایت مشابهی که بهینه نیست و طراحی کاربر پسندی ندارد از تبلیغات در گوگل بدست آورید. البته در افزایش یا کاهش این تعرفه و رسیدن به بیشترین بازدهی از تبلیغات در گوگل می بایست نکات دیگری نیز رعایت شود.

انتخاب هدفمند تبلیغات گوگل ادوردز بهیدو

باتوجه به سیاست های متغیر گوگل و رفتار کاربران، وجود یک وب سایت اصولی با رعایت نکات سئو و بهینه سازی سایت می تواند در تعیین جایگاه و اعتبار یک کسب و کار در گوگل بسیار موثر واقع شود. بنابراین اگر درمرحله آغاز کسب و کار یا مرحله پیشبرد فعلی کسب و کارتان نیاز به تخصص و مشاوره اصولی و برنامه ریزی شده، برای طراحی سایت یا طراحی مجدد و بهینه سازی آن و استفاده صحیح و هدفمند از تبلیغات گوگل ادوردز را دارید کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو آماده اند شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

پیشنهاد

پیشنهاد می کنیم تعرفه های تبلیغاتی گوگل ادروردز بهیدو را، که در سطوح هدفمند مختلف و با مناسب ترین بودجه برای شما عزیزان در نظرگرفته شده است حتما مشاهده کنید.حتما به دنبال موثرترین تبلیغ تا اینجا آمدید! در ذهنتان سوالهای فراوانی در خصوص موثرترین روشهای تبلیغاتی در اینترنت هست. می خواهید بدانید بهترین روشهای تبلیغات اینترنتی کدامند و باید کدام را انتخاب کنید؟ باید از همین اول بگویم که بهترین روش یا موثرترین روش وجود ندارد! این افسانه است! برای هر برند و کسب و کاری با توجه به موضوع فعالیتش بهترین روش فرق می کند. اینکه شما باید چه روشی را انتخاب کنید بر می گردد به فاکتورهایی همچون گذشته تبلیغاتی، حال، و اهدافی که در آینده به دنبال آن هستید. حرکت رقیبان و طرز تفکر مشتریان بالقوه نیز در انتخاب رسانه و روش تبلیغاتی موثر است. در این مطلب ما قصد داریم تمامی این موارد را بررسی کنیم.

اهمیت اینترنت و تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی در زندگی روزمره ما نفوذ کرده بطوریکه هر سایت پربازدیدی را باز می کنی تبلیغات جر اصلی آن سایت به حساب می آید. وقتی یک سایت ورزشی را باز می کنی بنر های تبلیغاتی چشمت را اذیت می کند، وقتی در یک مجله علمی وارد می شوی نیز اینگونه است. روزنامه ها، فضاهای خالی شهر به جای دادن امید و ایجاد فضاهای سبز پر شده است از فضای تبلیغاتی و این در حالی است که افزایش این فضاها چالش هایی را هم برای مردم، و هم برای برندها ایجاد کرده است.چالش اصلی این است که چطور و چگونه وارد دنیای تبلیغات شویم تا هم هزینه ای که می کنیم به برندینگ ما کمک کند و هم به افزایش فروش و مشتری… البته لازم به ذکر است که نوشتن یک نسخه برای همه بیماران درست نیست! هر برندی و کسب و کاری با توجه به گذشته، وضعیت حال و اهدافی که در آینده دنبال می کند باید برنامه تبلیغاتی متفاوتی را برای خود ترسیم نماید. قصد ما در این مقاله نمایش مسیر کلی به تمامی کسب و کارها و برند هاست که باید از کجا شروع کنند. در این مسیر اول به معرفی موثرین روشهای تبلیغاتی در اینترنت می پردازیم.

بازار تبلیغات اینترنتی

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی در دنیای امروز، برای هیچ کشوری، پیشرفت علمی قابل توجهی را بدون وجود اینترنت نمی توان تصور کرد و به همین دلیل هم هست که سرعت اتصال به اینترنت در دانشگاه ها در اعتبار آنها یک فاکتور مثبت در نظر گرفته می شود. حال گرایش بیش از پیش نسل جدید به اینترنت را هم به آن اضافه کنید می بینید که استفاده کنندگان از اینترنت روز به روز در حال افزایش هستند.

هر جا که مخاطب افزایش می باید طبیعتا بازار پر سود تبلیغات هم وارد میدان می شود بازاری که هنوز در ایران خیلی جدی گرفته نشده است ولی با توجه به مزایای آن بسیار جذاب است.

همه از اینترنت استفاده می کنند! شما چطور؟!

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی کاربران اینترنتی دیگر فقط نوجوان و جوانان نیستند بلکه فعالین بازار و سرمایه گذارانی که سرمایه های کلانی هم در اختیار دارند را تبلیغات درگوگل و فضای مجازی هم شامل می شوند. الان دیگر مادرها و پدرها و حتی پدربزرگها و مادر بزرگها به دنیای اینترنتی وارد شده اند. کسانی که می توانند یک مشتری پر سود باشند از اینترنت برای کار های روزمره خود استفاده می کنند. نسلی که در زمان تحصیل با اینترنت آشنا شد اکنون وارد بازار کار شده است و درصد قابل توجهی از سرمایه های کشور را در دست دارد.

زندگی گره خورده به اینترنت

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی در حال حاضر چک کردن قیمت هر چیزی از طریق اینترنت آسان است. دنبال کردن آخرین اخبار جهان، دیدن خلاصه بازی فوتبالی که دیشب خسته بودید و خوابتان برد، دیدن فیلمی نوستالژی یا یک کارتون قدیمی، گوش دادن به آهنگی که به شما آرامش می دهد و… همه از طریق اینترنت امکان پذیر شده است.دنیای مجازی ما
ما انسانها به صورت ناخودآگاه دنیای جدیدی به نام فضای مجازی درست کردیم که بنابر آمارها تقریبا نصف زمان خود را در آن می گذرانیم. حالا که همچین فضایی در دسترس است برند ها و کسب و کارهای مختلف به فکر این می افتند که چگونه در اینترنت حضور داشته باشند؟ از چه ابزارهایی برای حضور و تبلیغ در این فضای مجازی استفاده کنند.

روشهای تبلیغاتی موثر در اینترنت کدامند؟

در زیر به معرفی انواع روشهای تبلیغاتی موثر در اینترنت می پردازیم.

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی
بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
تبلیغات ویدیویی
تبلیغات بنری
تبلیغات همسان
تبلیغات موبایلی
تبلیغات ایمیلی
ریمارکتینگ
رپرتاژ آگهی

تبلیغات در موتورهای جستجو

تبلیغات در موتورهای جستجو (تبلیغات گوگل)چرا اولین روش را تبلیغات در گوگل است؟ باید بدانید که بیش از ۶۰ درصد ترافیک اینترنت جهان روی سایت گوگل است. بنابراین ۶۰ درصد مشتریان شما در گوگل هستند! پس اگر بتوانید در این موتور جستجو خود را معرفی کنید می توانید در کمترین زمان ممکن به مشتریان بالقوه ی تبلیغات درگوگل و فضای مجازی بازار خود دست پیدا کنید. متاسفانه در این سالها به دلیل افزایش قیمت بیش از حد دلار این روش تبلیغاتی برای اکثر بیزینس ها ناکارآمد است.

چرا؟

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی در تبلیغات گوگلی شما باید اعتبار اکانت خود را افزایش دهید. مثلا فرض کنید ۱۰۰ دلار. گوگل به ازای هر کلیک از اعتبار شما کم می کند. اگر نرخ متوسط هزینه ی هر کلیک را ۷۵ سنت در نظر بگیریم نزدیک به ۱۲۰ ورودی را با این مبلغ می توانید جذب کنید. در نظر بگیرید در حال حاضر که دلار قیمتی بین ۱۵ تا ۱۶ هزار تومان را دارد هزینه شارژ ۱۰۰ دلار معادل ۲ میلیون تومان خواهد بود و این برای ۱۲۰ ورودی اصلا قیمت مناسبی نیست. بنابراین خیلی از کسب و کارهای ایرانی به جای انجام تبلیغات در گوگل به سراغ بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو) رفتند.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو)

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی اگر نمی دانید که سئو چیست کلیک کنید، سئو باعث می شود شما با عبارات کلیدی که مخاطبان سرچ می کنند در صدر نتایج جستجو دیده شوید. با توجه به بالا رفتن قیمت های تبلیغات در گوگل بهینه سازی سایت یکی از بهترین روشهای تبلیغاتی به شمار می رود. تفاوت سئو با تبلیغات در گوگل این است که شما در تبلیغات گوگلی بعد از واریز بلافاصله در صفحه اول نمایش داده می شوید اما در سئو بسته به رقابت عبارات کلیدی بین ۶ تا ۱۸ ماه طول می کشد که به صفحه اول نتایج جستجو برسید.آمارها نشان می دهد موتورهای جستجوی دیگر مثل یاهو و بینگ روی هم فقط ۷ درصد از ترافیک اینترنت را تبلیغات درگوگل و فضای مجازی برای خود دارند و با توجه به عدم شناخت اکثر کاربران اینترنتی ایرانی به این دو سایت پیش بینی می شود که سئو در ایران فقط بر روی گوگل از اهمیت بالایی برخودار باشد.

حال سوال اینجاست که سئو به درد چه برندها و کسب و کارهایی می خورد؟

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی تمام کسب و کارهایی که محصول و خدمات آنها توسط مردم در اینترنت جستجو می شود می توانند وارد رقابت در گرفتن جایگاه بهتر در گوگل شوند. سئو یک انتخاب هوشمندانه است و یک سرمایه گذاری است که به عنوان یکی از بهترین روشهای تبلیغات اینترنتی انتخاب می شود.

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی یک سری شرکتها و سازمانها هستند که به دلیل دارا بودن خدمات و محصولات جدید و نوین نمی توانند از طریق سئو به مشتریان زیادی برسند و برای آنها سئو توجیه ندارد. مثلا ما مشتری داشتیم که دستگاه زباله خرد کن خانگی می فروخت. این محصول اصلا برای مردم شناخته شده نیست پس احتمال جستجوی آن در اینترنت بسیار کم است. پس باید توجه کنید که محصول یا خدمت شما در اینترنت جستجو می شود یا خیر؟! از کجا این موضوع را تبلیغات درگوگل و فضای مجازی بفهیم. به صفحه خدمات سئو ما مراجعه کنید و با مشاورین ما در تماس باشید.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی ما به دنیا کاری نداریم! باید ببینیم مردم ما در اینترنت بیشتر زمان خود را در چه سایتهایی می گذرانند. اول گوگل و دوم اینستاگرام. اینستاگرام فضای مناسبی برای کسب و کارهایی است که خدمات و محصولاتی ارائه می دهند که بدرد اکثر عموم مخاطبین بخورد. این یعنی اینکه اگر خدمات و یا سرویس شما به درد افراد خاصی می خورد (مثلا مدیران بانکها) دیگر نباید از اینستاگرام برای بازاریابی و تبلیغات استفاده کنید. البته این به این منظور نیست که در تبلیغات درگوگل و فضای مجازی این شبکه های اجتماعی حضور نداشته باشید بلکه به این مفهوم است که باید استراتژی تبلیغاتی خود را با انتخاب رسانه ای بهتر تغییر بدهید.

حضور در شبکه های اجتماعی

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی حضور در شبکه های اجتماعی با توجه به امکانات هر شبکه باید متفاوت باشد. دیده شده که خیلی از کسب و کارها یک محتوا ایجاد کرده و در تمامی شبکه های اجتماعی انتشار می دهند که این کاملا اشتباه است.مثلا محتوایی که برای اینستاگرام تولید شده بازخورد مناسبی را در تلگرام یا لینکدین ندارد. استراتژی ها باید در هر شبکه اجتماعی متفاوت باشد تا به موفقیت برسید. توجه داشته باشید که حضور در شبکه های اجتماعی متفاوت با سئوی سایت است. در سئو شما باید محتوا ایجاد کنید تا کاربران شما را پیدا کنند اما در شبکه های اجتماعی خودتان باید بروید و مشتریانتان را پیدا کنید.

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی ما برای برندها و کسب و کارهایی که قصد دارند به صورت حرفه ای در اینستاگرام حضور داشته باشند برنامه ی ویژه ای داریم. برای آشنایی با این برنامه می توانید به صفحه اینستاگرام مارکتینگ وارد شوید. همچنین اگر بخواهید در سایر شبکه های اجتماعی از جمله لینکدین، تلگرام، فیسبوک و تبلیغات درگوگل و فضای مجازی می توانید وارد صفحه مدیریت شبکه های اجتماعی شده و از خدمات ما در این زمینه بهره مند شوید.

تبلیغات ویدیویی (ویدیو مارکتینگ)

تبلیغات درگوگل و فضای مجازیطبق پیش بینی های صورت گرفته تا سال ۲۰۲۱ بیش از ۷۰ شرکتهایی که روی سئوی محصولاتشلان کار می کنند به سئوی ویدیو می پردازند و اکثر تبلیغات و پروموشن های خود را به سمت ویدیو مارکتینگ خواهند برد. از کجا معلوم شاید در آینده نزدیک گوگل تب ویدیو رو جلوتر از تب نمایش محتوای متنی نشان دهد! این اخبار و پیش بینی ها نشان از اهمیت تبلیغات ویدیویی دارد.

محبوبترین موتورهای جستجو

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی یکی از محبوبترین موتورهای جستجو و اشتراک گذاری ویدیو در جهان یوتیوب است که البته به دلیل فیلتر بودن ما ایرانیان نمی توانیم از آن بهره مند شویم. البته برای کسب و کارهایی که مخاطبین هدفشان ایرانیان خارج از کشور هستند و یا مخاطبین بین المللی دارند هنوز یوتیوب یکی از بهترین گزینه ها برای فعالیت است.آپارات نمونه ایرانی یوتیوب البته با امکاناتی محدودتر است. اما به دلیل بازدید بسیار کاربران از این رسانه آپارات تبدیل به یکی از رسانه هایی شده که می توانید در برند سازی و ویدیو مارکتینگ از آن بهره ببرید. البته برای حضور قوی در رسانه های ویدیویی باید ویدیوی تبلیغاتی ای داشته باشید که تبلیغات درگوگل و فضای مجازی بتوانید در کوتاهترین زمان، پیام تبلیغ و برند را به مخاطب برساند. برای داشتن چنین ویدیوهایی می توان هم به سراغ ساخت تیزرهای تبلیغاتی رفت و هم به سراغ ساخت موشن گرافیک، اینکه از کدامیک از این دو استفاده کنید بر می گردد به رویکرد و هدف برند شما از تبلیغ که می توانید برای درک بهتر این موضوع با کارشناسان ما در شایگان تماس بگیرید.

تبلیغات ویدیویی یکی از بهترین روشهای تبلیغات اینترنتی است که می توانید از آن برای معرفی برند یا محصول یا سرویس خود استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویدیو مارکتینگ کلیک کنید.

تبلیغات بنری (نمایشی)

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی تبلیغات بنری یکی از اولین روشهای تبلیغاتی ای است که شاید به ذهن هر کارفرمایی بیافتد. اما باید بدانید این تبلیغات در حال حاضر با استراتژی های متفاوتی می بایست اجرا شود. ما در شایگان همیشه شاهد مشتریانی بودیم که تماس گرفتند و هزینه های هنگفتی که در تبلیغات بنری انجام دادند صحبت کردند و همه به یک موضوع ازعان داشتند: نتیجه نگرفتیم!!

تبلیغات بنری

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی تبلیغات بنری به منظور کشاندن مخاطبین یک سایت پربازدید به سایت هدف است. اما چندین نکته باید در آن رعایت شود. اول اینکه سایت تبلیغ دهنده از نظر موضوع باید با سایت هدف همسان باشند. دوم اینکه بنر تبلیغاتی بتواند مخاطب را درگیر کند. سوم اینکه مخاطب بعد از کلیک نباید مستقیم وارد سایت یا مقوله خرید و یا آشنایی با محصول شود! این نکته آخر مهمترین نکته است. تبلیغات بنری باید در کنارش از بازاریابی درونگرا استفاده شود. در تبلیغات درگوگل و فضای مجازی این بازاریابی مخاطب درگیر اطلاعات تماس وی (مثل تلفن همراه یا ایمیل) از وی گرفته می شود و سپس با ارتباط مستمر با وی (هفته ای یک پیام یا ایمیل) کم کم سعی می شود وی را به مشتری تبدیل کرد.

آمارگیریهای تبلیغاتی

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی آمارگیریهای تبلیغاتی نشان می دهد لحظه ای که تبلیغات توسط مخاطبین دیده می شود فقط ۳ درصد آنها امکان دارد همان لحظه به محصول یا خدمتی که در آن تبلیغ دیده می شود نیاز داشته باشند. البته این آمار ۳ درصد برای برندها و کسب و کارهایی است که در جای درست و زمان درست تبلیغ کرده باشند. حال از همین تعداد فقط امکان دارد (در خوشبینانه ترین حالت) یک چهارم مخاطبین محصول یا سرویس شما را خریداری کنند و این یعنی اگر در تبلیغات درگوگل و فضای مجازی جای درست و زمان درست تبلیغ بنری کنید امکان فروش به ازای بازدید کننده زیر ۱ درصد است. حال فرض کنید در جای درست و زمان درست تبلیغ نکرده باشید. چه اتفاقی رخ می دهد. نتیجه نمیگیرید!

تبلیغات بنری

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی اما اینها به این مفهوم نیست که تبلیغات بنری جواب نمی دهد. بسیاری از کسب و کارها با همین تبلیغات بنری مشهور و بزرگ شدند و مخاطبین بسیاری را بدست آوردند. شما هم می توانید اما به شرطی که برای رسیدن به اهدافتان برنامه ریزی تبلیغاتی داشته باشید. در این مسیر به یک نفر یا تیم حرفه ای و با تجربه در تبلیغات نیاز دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره تبلیغاتی کلیک کنید.

تبلیغات همسان

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی تبلیغات همسان چیست؟ همان تبلیغات بنری با یک تفاوت ویژه. اینکه در انتهای خبر یا مقاله ای می آید و به عنوان یک مطلب مرتبط خود را نشان می دهد. این روش هم مانند تبلیغات بنری باید با استراتژی های ثانویه ای همراه باشد تا به نتیجه ختم شود. این روش در حال حاضر بازخورد بهتری نسبت به تبلیغات بنری دارد چون مانند یک خبر در انتهای اخبار و مقالات سایتهای مرتبط می توانید تبلیغ خود را درج کنید و نرخ کلیک بالاتری نسبت به تبلیغات بنری دارد. اما نرخ تبدیلش به مشتری برمیگردد به استراتژی های تبلیغاتی برند شما. برنامه ای که برای بعد از کلیک مخاطبین چیده اید می تواند روی میزان فروش شما تبلیغات درگوگل و فضای مجازی تاثیر گذار باشد.معمولا برای تبلیغات بنری و همسان باید یک لندینگ پیج جدا طراحی کنید و مراجعه کنندگان به آن صفحات را به چالش بکشید. آنها را دعوت کنید با تبلیغات درگوگل و فضای مجازی شما همراه شوند. باید توجه داشته باشید تبلیغات بنری و همسان تبلیغات دیربازدهی هستند و سریعا به فروش ختم نمی شوند. پس اگر استراتژی مد نظر شما زودبازده است سراغ این نوع روش تبلیغاتی نروید. اما اگر به دنبال برند سازی هستید تبلیغات همسان یکی از بهترین روشهای تبلیغاتی است که می توانید از آن بهره ببرید.

تبلیغات موبایلی (موبایل مارکتینگ)

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی موبایل همان چیزی که اگر یک روز در خانه جا بگذارید انگار بزرگترین یار و یاور خود را جا گذاشته اید. صفحات موبایل صفحاتی شدند که ما بیشتر از خودمان، خانواده مان و عزیزانمان به آن نگاه می کنیم. از طرفی جای تاسف دارد اما این عادتی است که برای همه ی مردم زمین ایجاد شده است. این همراه همیشگی برندها را به این فکر می اندازد که چطور از طریق یار و یاور مخاطبینشان با آنها ارتباط برقرار کنند!

تبلیغات موبایلی

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی روشهای زیادی در تبلیغات موبایلی وجود دارد. تبلیغات در اپلیکیشنها، تبلیغات پیامکی، تبلیغات اینترنتی فقط برای نمایشگرهای موبایل، پوش نوتیفیکیشن ها و … اینکه برند شما نیاز به حضور در تبلیغات موبایلی دارد انتخاب آسانی نیست. زیرا باید دید برند چه موضوعی دارد و مخاطبین برند در چه رسانه هایی حضور دارند. اگر اپلیکیشن ها و فضاهای مناسبی در موبایل پیدا شود که مخاطبین برند در آن حضور قابل توجهی داشته باشند می توانید به تبلیغات موبایلی فکر کنید. اینکه از کدام روشهای تبلیغاتی استفاده کنید را به ما بسپارید.

تبلیغات ایمیلی (ایمیل مارکتینگ)

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی اگر در ذهن شما این نقش بست که یک بانک ایمیل بخرید و توسط یک ارسال کننده به همه ایمیل هایی که در بانک اطلاعاتی هست ایمیل بزنید باید بگویم مسیر ذهنی شما اشتباه است. ایمیل مارکتینگ یعنی ایمیل زدن به مخاطبینی که علاقه مند به برند ما هستند و در خبرنامه ما عضو هستند و خودشان ایمیلشان را در بخش خبرنامه وارد کردند.

البته ما دیدیم که خیلی از شرکتها با خرید بانک ایمیل و ارسال ایمیل های انبوه به نتایج خوبی هم رسیدند اما امکان بسته شدن و اسپم شدن ایمیل ارسال کننده و حتی برند ارسال کننده در سایتهای مطرح مثل جیمیل و یاهو بسیار افزایش پیدا می کند.

ایمیل مارکتینگ و اس ام اس مارکتینگ باید در خدمت بازاریابی درونگرا باشند تا بهترین نتیجه را برای برند به همراه بیاورند.

ریمارکتینگ

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی منظور از ریمارکتینگ تبلیغ مجدد برای کسانی است که یک بار برند یا محصول شما را دیده اند و با دوباره نشان دادن محصول و برند به مخاطب خرید و استفاده از آن را به وی تکرار کنیم. در علم تبلیغات و فروش این موضوع برای مخاطبین یک برند به ثبت رسیده که مشتری باید ۷ بار یک محصول یا برند را بشنود و برایش تبلیغش تکرار شود که اقدام به خریدش را جدی کند. ریمارکتینگ به این موضوع خیلی کمک می کند.

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی در حال حاضر اگر آخرین ورژن اپلیکیشن دیوار را دانلود کرده باشید خواهید دید در اولین صفحه آخرین موضوعاتی که سرچ کردید یا آخرین دسته بندی هایی که به آنها مراجعه کردید به شما پیشنهاد داده می شود. بله اپلیکیشن دیوار هم به سراغ ریمارکتینگ رفته تا بتواند کارایی اش را برای مخاطبین فروشنده اش بیشتر کند.

پس اگر شما هم به دنبال فروش موثر هستید حتما باید در برنامه های تبلیغاتی خود به دنبال ریمارکتینگ باشید. برای انجام این کار می توانید با مشاورین ما در شایگان در تماس باشید.

رپرتاژ آگهی

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی رپرتاژ آگهی یعنی تبلیغ غیر مستقیم توسط یک مقاله در سایتهایی که بازدید و مخاطبین زیادی دارند. این روش تبلیغاتی اگر با انتخاب درست سایت تبلیغ کننده همراه باشد در کوتاه مدت تاثیر مناسبی هم بر روی افزایش مخاطبین هم بر روی سئوی سایت می گذارد. در واقع یک خبر از شرکت یا محصول شما در سایتی قرار داده می شود و راجع به آن توضیح داده می شود. با کلمات کلیدی هدف نیز هب سایت هدف لینک داده می شود تا کاربران به سایت هدف رهنمون شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص رپرتاژ آگهی کلیک کنید.

از کدام روش تبلیغاتی در اینترنت استفاده کنیم؟

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی بهترین روشهای تبلیغاتی در فضای مجازی را در بالا توضیح دادیم. اینکه از کدام یک از روشهای تبلیغاتی بالا استفاده کنید بر می گردد به اهدافی که دنبال می کنید. همه ما به دنبال نتیجه گیری هستیم و برای نتیجه گیری باید برنامه داشت. در تبلیغات نیز به همین صورت است و باید برای رسیدن به موفقیت باید برنامه ریزی تبلیغاتی انجام داد.

نکته مهم اینجاست که نمی توان یک نسخه تبلیغاتی برای همه برندها ریخت حتی اگر موضوع کاری آنها با هم یکی باشد. برای این موضوع باید بازار کار برند، مشتریان، اهداف آینده مدیران و بودجه و ابزارهای تبلیغاتی ای که برند در اختیار دارد بررسی شود. معمولا برندهایی که می خواهند به نتیجه برسند قبل از شروع تبلیغات اقدام به طراحی مارکتینگ پلن و برنامه تبلیغاتی می کنند.

بدون برنامه ریزی تبلیغاتی

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی بدون برنامه ریزی تبلیغاتی نمی توان به نتیجه های مثبت رسید. برنامه ریزی تبلیغاتی باید توسط یک تیم حرفه ای متشکل از کارشناسان مارکتینگ و تبلیغات انجام شود. ما در شایگان در کنار تمامی برندهایی که به دنبال تدوین یک برنامه حرفه ای تبلیغاتی هستند خواهیم بود.تبلیغات در اینترنت و فضای مجازی
برای اینکه ما از طریف وب سایت و اینترنت بتوانیم به فروش بالا دست پیدا کنیم مستلزم مشتری بیشتر است.
برای اینکه بتوانیم مشتری بیشتری کسب کنیم نیازمند بازدید بالاتری از وب سایت مان هستیم
تبلیغات درگوگل و فضای مجازی یک وب سایت زمانی می تواند برای ما درآمد زایی داشته باشد که بازدید بالایی داشته باشد.

به طور خلاصه :

راه های زیادی برای اینکه بتوانیم وب سایتمان را به بازدید بالایی برسانیم ، وجود دارد.
بهترین راه تبلیغات در سطح اینترنت می باشد.
تبلیغات درگوگل و فضای مجازی  موجب جذب کاربران بالایی برای وب سایت ما می باشد.
بهترین راه های تبلیغات اینترنتی عبارتند از:

تبلیغات در گوگل

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی
تبلیغات هدفمند بنری
تبلیغات پاپ آپ
تبلیغات در اپلیکیشن های موبایل
تبلیغات در سایت های آگهی
ارسال کامنت و پست در سایت ها
تبلیغات در شبکه های مجازی
ارسال پیام شخصی و گروهی در شبکه های مجازی و نرم افزار های پیام رسان اینترنتی
بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر
تبلیغات درگوگل و فضای مجازی
و …

در نتیجه به طور خلاصه :

تبلیغات اینترنتی >>بازدید بالا >> مشتری بالا >> فروش بیشتر

در یک جمله : تبلیغات اینترنتی بیشتر = فروش بیشتر

تکین شما را در تبلیغات اینترنتی چگونه یاری مینماید؟

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی برای شروع این کار ابتدا با توجه به ارائه خدمت و یا محصول مشتریان، بازار هدف را تعیین می کنیم
بعد از آن نوع و روش های تبلیغات اینترنتی را انتخاب میکنیم
در مرحله بعد پیام تبلیغات خود را ساخته و آن را به روش انتخابی در بازار هدف خود ارسال می نماییم
در انتها با گرفتن بازخورد از تبلیغات اولیه ، فشار را در روش های موفق بیشتر می کنیم و در قسمت هایی که بازخورد کمتر بوده نوع و روش و پیام تبلیغاتی خود را تغییر داده و از نوشروع می نماییم.

هزینه تبلیغات در گوگل چقدر است؟

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی تبلیغات در گوگل ارزان نیست؛ اما اگر راه و روش آن را بلد باشیم به صرفه‌ترین مدل تبلیغات در اینترنت است. هزینه‌های تبلیغات در گوگل براساس کلمه کلیدی هدف، کیفیت محتوا و میزان رقابت محاسبه شده و در نهایت توسط گوگل به مزایده گذاشته می‌شود. به بیان ساده‌تر اینجا هرکسی که پول بیشتری بدهد لزوما سهم بالاتری ندارد!

گوگل برای مخاطبین خود ارزش زیادی قائل است و تلاش می‌کند حتی در نمایش تبلیغات به کیفیت محتوا توجه کند. در نتیجه اگر تبلیغات خود را متناسب با موضوع سایت و نیاز مخاطب طراحی کنیم هزینه کمتری را پرداخت خواهیم کرد.تبلیغات با هدف نصب اپلیکیشن
اگر صاحب اپلیکیشن هستید و به‌دنبال افزایش تعداد نصب و جذب کاربر هستید؛ نمی‌دانید چطور و در چه مکان‌هایی با مخاطبین بیشتر ارتباط برقرار کنید؛ می‌توانید با کمپین نصب اپلیکیشن گوگل ادز نصب‌های خود را افزایش دهید.

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی شما می‌توانید تبلیغات خود را در Google Play و نتایج جستجوی اینترنتی به کاربران نمایش داده و تنها در صورت نصب موفق هزینه پرداخت کنید. جذاب نیست؟

گوگل ادز چیست؟

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی تبلیغات درگوگل و فضای مجازی گوگل ادز یا گوگل ادوردز، پلتفرم تبلیغات در گوگل است که با استفاده از آن می توان وب سایت خود را در فهرست نتایج جستجوی گوگل به کاربر هدف نشان داد. شما با تبلیغات در گوگل می توانید ظرف مدت بسیار کوتاهی در ردیف بالای نتایج جستجو گوگل نمایان شوید.

گوگل ادز چگونه کار می کند؟

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی در این سامانه هر تبلیغ دهنده می تواند، چند آگهی متنی همانند نتایج جستجوی گوگل ایجاد کند و همچنین تعدادی کلید واژه را برای نمایش این آگهی ها مشخص نماید. پس از آن، چنانچه هر یک از کلید واژه های تعیین شده در گوگل جستجو شود آگهی مربوطه شانس بیشتری برای نمایش خواهد داشت. بدین شکل می توان گفت تبلیغات در گوگل هدفمند ترین نوع تبلیغات در اینترنت است و کاربر مطالبی مرتبط با جستجوی خود را خواهد دید.

مزایای تبلیغات در گوگل ادز

تبلیغات درگوگل و فضای مجازی با گوگل ادوردز شما می توانید کالا و یا خدمات خود را با هزینه ای بهینه، ارزیابی دقیق، آن هم در زمان و مکان مناسب در رتبه ی بالای سرچ گوگل نمایش دهید. گوگل ادز علاوه بر کمک به سئو ارگانیک وب سایت شما، تبلیغاتتان را متمرکز و کاربرانتان را در زمان سرچ محصول و یا خدمت مورد نظرشان، به هدف که همان وب سایت شما است، می رساند.