در باره جهان

شرکت جهان هوشمند فردا
تجربه‌ای تازه از دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی

جهان هوشمند فردا یک آژانس تمام دیجیتال می‌باشد که با بیش از ده سال سابقه، به مشتریان خود در طیف وسیعی از صنایع در حال خدمات رسانی می‌باشد. طراحی سایت، تبلیغات در گوگل، سئو و تولید محتوا بخشی از سرویس‌های این مجموعه را در بر می‌گیرد. با جهان هوشمند فردا قابلیت فروش خود را افزایش دهید!

همین حالا تماس بگیرید

خدمات شرکت جهان هوشمند

JAHAN HOSHMAND COMPANY SERVICE

جهان هوشمند فردا در یک نگاه

JAHAN HOSHMAND FARDA AT ONE SNAPSHOT

 • ایده شروع ارائه خدمات آنلاین مارکتینگ

  آغاز فعالیت بازاریابی ما به صورت دور کاری (Tele-working) برای شرکت‌های کانادایی در این سال بوده است. در واقع در این سال هنوز نامی از جهان هوشمند فردانبود؛ و تنها تیم کوچک ما مشغول خدمات آنلاین مارکتینگ به شرکت‌های بین‌المللی از دفتر تهران بوده است. از جمله فعالیت‌های آن زمان اجرای کمپین‌های تبلیغاتی گوگل و توسعه وب‌سایت‌های ساده برای جذب مخاطب از طریق اینترنت بوده است.

 • تولد جهان هوشمند فردا با رویکرد تبلیغات کلیکی

  تیم جهان هوشمند فردادر سال ۸۶ با دور هم جمع شدن افرادی علاقه‌مند به فعالیت در زمینه وب و آنلاین مارکتینگ، کار خود را رسما شروع کرد. در آن زمان با توجه به اینکه بازاریابی اینترنتی در ایران هنوز به شکل امروزی شناخته شده نبود؛ کار خود را با فعالیت تبلیغات کلیکی برای برخی شرکت‌های داخلی و بین‌المللی که در ارتباط با بازارهای خارجی بودند آغاز کردیم.

 • گسترش مجموعه جهان هوشمند فردا و شروع همکاری با شرکت‌های بومی

  در این سال اینترنت پرسرعت در کشور در حال رشد و توسعه بود؛ و لزوم حضور شرکت‌ها و سازمان‌ها در اینترنت بیش از قبل جدی‌تر شده بود. در چنین فضایی ما توانستیم مفهوم بازاریابی در موتورهای جستجو و بهینه کردن وب سایت را به صورت جدی‌تر معرفی کنیم؛ که در واقع سرآغاز فعالیت حرفه‌ای برای ارائه خدمت به شرکت‌های بومی در ایران بوده است.

 • افتتاح دپارتمان طراحی وب‌سایت

  عدم رعایت استاندارد‌های وب در طراحی وب‌سایت‌های بسیاری از مشتریان مجموعه، ما را بر آن داشت تا واحد طراحی و توسعه وب‌سایت‌های تجاری را راه اندازی کنیم. در این سال ما توانستیم قدم به بازار طراحی وب‌سایت بگذاریم.

 • فرهنگ‌سازی دیجیتال مارکتینگ در ایران

  آغاز معرفی پکیج‌های آنلاین مارکتینگ در این سال ‌بوده است. در واقع ما در این سال توانستیم مفهوم داشتن یک وب‌سایت کارآمد در کنار بازاریابی دیجیتالی را به مشتریان‌مان انتقال دهیم؛ و بتوانیم سرویس کاملی را در جهت رسیدن به اهداف آنها ارایه کنیم.

 • شروع بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

  در این سال لازمه حضور در شبکه‌های اجتماعی بیش از پیش جدی شد و ما فعالیت‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی آغاز کردیم. در این زمینه ما همواره کوشیده‌ایم خدمات استاندارد بازاریابی در شبکه های اجتماعی را به مشتریان خود، ارایه کنیم.

 • و امروز در مجموعه جهان هوشمند فردا تلاش می‌کنیم...

  و هم اکنون مجموعه جهان هوشمند فردابا داشتن تجربه‌ای بالا در ارایه خدمات آنلاین، تبدیل به یک آژانس دیجیتال مارکتینگ شده است. ما هدف خود را در این سال ارایه مشاوره و پکیج‌های دیجیتال مارکتینگ و برندینگ قرار داده تا بتوانیم تمام نیازهای مشتریان خود را در دنیای بازاریابی اینترنتی برآورده سازیم.